Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

Při objednávce nad 1999 Kč DOPRAVA ZDARMA !!!

 

 

 

 

 

Naši přepravní partneři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte nás na Facebooku:

 


RYCHLÝ KONTAKT

tel: +420 733 225 135
info@reflexbaby.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Nově nabízíme i kosmetiku ATOKDo prodeje zařazujeme další přírodní českou kosmetiku - tentokrát se jedná o kosmetiku ATOK... arr3Prázdné obaly na vlastní kosmetikuNově u nás zakoupíte i prázdné obaly pro vlastnoručně vyrobenou kosmetiku. Jedná se o různé PET... arr3Povinnost chodců nosit reflexní prvkyVláda schválila zákon o povinnosti chodců nosit reflexní prvky při pohybu mimo obec při snížené...

DOPRAVA A PLATBA

 

DOPRAVA A PLATBY

 

Při objednávce zboží  nad 1999 Kč DOPRAVA ZDARMA !!!Doručení na adresu 85 Kč

 

Doručení na pobočku Uloženky 69

 

Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám bude zaslán e-mail nebo SMS s informací – Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo, po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Součástí emailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se k Uložence nejlépe dostanete. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky. Zásilka bude vydána osobě, která bude znát heslo.

Standardní doba uložení zásilky na Uložence je 7 dnů, od první výzvy k vyzvednutí (mail nebo SMS). Pokud si nemůžete zásilku v uvedeném období vyzvednout nebo zajistit zástupce pro vyzvednutí, můžete si samostatně nastavit prodloužení termínu uložení. Na webu Uloženka.cz , v části Sledování zásilky, se po zadání ID čísla zásilky dostanete do karty zásilky a zde potvrdíte tlačítkem - prodloužit termín vyzvednutí. Takto se termín pro vyzvednutí prodlouží o další 3 kalendářní dny.

Maximální obvodová délka zásilky (2x nejkratší strana + 2x delší strana + 1x nejdelší strana zásilky) 300 cm.

 

 

Doručení do výdejního místa DPD Pickup 69 Kč

Doručení na adresu 109 Kč

Prostřednictvím aplikace DPD Kurýr můžete zjistit o balíčku všechny důležité informace (datum doručení, dobírku, možnosti platby), sledovat kurýra na mapě a vědět, kolik adres mu zbývá do doručení, změnit adresu a termín doručení. Ve větších městech si můžete vybrat dobu doručení – ráno (8.00 - 10.00),  večer (18.00 - 21.00) nebo v sobotu (09.00 - 17.00).  Dále můžete přidat záložní adresu ve stanoveném okruhu v blízkosti doručovací adresy. Na ni se s balíčkem vydá kurýr ještě v den doručení, když bude neúspěšný na té původní. Také si můžete přesměrovat  balíček do nejbližšího výdejního místa Pickup. Navíc můžete poslat kurýrovi zprávu přímo z aplikace, kde se zobrazuje jeho jméno i s fotkou. V případě doručení do výdejních míst DPD Pickup vyčkejte na potvrzení o uložení zásilky na zvoleném místě. Zásilka zde bude uložena 7 dní.

Maximální obvodová délka zásilky (2x nejkratší strana + 2x delší strana + 1x nejdelší strana zásilky) je v případě doručení na adresu 300 cm, v případě doručení do výdejního místa DPD Pickup 250 cm.

 

 

Balík Do ruky 119 Kč

Balík Na poštu 109 Kč

 

V případě, že jste zvolili zaslání prostřednictvím České pošty, bude Vám zásilka doručena během 2-3 následujících pracovních dnů. Nebudete-li zastiženi či jste si zvolili Balík Na poštu, bude balík uložen na poště po dobu 7 pracovních dní. V případě Balíku Na poštu vyčkejte na potvrzení o uložení zásilky na zvoleném místě.

Maximální obvodová délka zásilky (2x nejkratší strana + 2x delší strana + 1x nejdelší strana zásilky) je 240 cm.

 

Způsoby platby

Platba předem na účet ZDARMA

Zboží Vám bude odesláno po připsání platby na náš účet.

Platba dobírkou 40 Kč

Zboží zaplatíte až při převzetí v hotovosti. Dobírku lze hradit platební kartou.